مردانه

چگونه خوشتیپ تر شویم؟ 11راهکار عملی برای خوشتیپ تر شدن

خوشتیپ و خوش لباس بودن و انتخاب بهترین لباس به سلیقه شخصی افراد بستگی دارد اما میشود با رعایت کردن نکاتی خوش پوش تر و خوش لباس تر شویم

 

بسیاری از از افراد بر این باورندکه برای این که تیپ منحصر به فردی داشته باشند: حتمن باید از لباس های گرانقیمت استفاده کنند.اما واقعیت این است که  استفاده از لباس های گران قیمت دلیلی برای خوشتیپی و خوش لباسی افراد نیست.با رعایت کردن نکاتی که در زیر به آن اشاره میکنیم میتوانید خوشتیپ تر و خوشچهره تر از قبل شوید.

 

  1. رنگین کمانی لباس نپوشید

رنگ و برنگ لباس نپوشید از رنگ های زیادی برای لباس هایی که می پوشید استفاده نکنید.درپوشیدن لباس هایتان حداکثر از 3 رنگ استفده کنید.استفاده ااز رنگ های زیاد باعث از بین رفتن جذابیت شما میشود.

 

  1. برای ست کردن لباس هایتان از رنگ های هم خانواده و مکمل هم استفاده کنید.

خیلی از افراد هروقت حرف از ست کردن لباس میشود فکر میکنند که باید لباس های یک رنگ بپوشند.اما برای ست کردن لباسهایتان از رنگ های هم خانواده استفاده کنید

  1. استفاده از چندین طرح متنو برای ست کردن:

طرح های گوناگون و متنع لباس شاید جذابیت زیادیداشته باشند. اما همیشه از طرح های گوناگون باعث باعث جذابیت نمیشود.بهتر است از لباس هایی استفاده کنید که طرحهای زیادی ندارند و نهایت همه آنها از دو یا سه طح مختلف باشند.

 

  1. در هر فصل سال لباس مربوط به همان فصل را بپوشیدو از یک لباس خاص در همه فصول سال استفاده نکنید.مثلا هودی ها و سوییشرت ها مخصول فصل پاییزو اول بهارند.

 

  1. شلوارهای خیلی بلندو خیلی کوتاه نپوشید:

این مورد معمولا بیشتر در آقایان دیده میشود و آقایان این اشتباه را مرتکب میشوندو شلوار های خیلی بلند میگیرند .بهتر است حتمن شلوارها متناسب با قد شما باشد و نه خیلی کوتاه باشد نع خیلی بلند .

  1. افراد خوشتیپ از لباس های خیلی شلوغ استفاده نمیکنند.

برخی از لباسها شاید درنگاه اول جذاب باشند اما به پوششدن آنها به غیر از جلب نظر برای بقیه هیچ کمکی به خوشتیپی و خوشپوششی شما نمیکند.

  1. از لباس های که چروک شده ند استفاده نکنید

لباس های چروک شده باعث میشود که تیپ و استیل شما جذاب به نظر نرسد .حدالامکان از لباسهای صاف استفاده کنید(منظور لباس های طرح چروک نیست)

 

  1. ساده لباس بپوشید

در زیر پالتو و کاپشن خود لباس های ساده بپوشید.لباس های شلوغ و پر زرق برق با به خوبی با پالتو و کاپشن ست نمیشوند.

 

  1. برای خوشپوشی بیشتر جوراب های همرنگ با شلوار خود بپوشید.

استفاده از جوراب های رنگی به غیر از جلب توجه لحظه ای هیچ ثمره ای برای شما ندارد. . باعث از بین رفتن ست بودن لباس هیتان میشوند.

 

10.کفشهای اسپرت را با شلوار پارچه ای نپوشید:

این فاجعه خیلی در آقایان دیده میشود که شلوارهای پارچه ای را با کفشهای اسپرت میپوشند .

 

11.از لباس هایی که الیاف شبیه به هم دارند استفاده کنید.

سعی کنید لباسیهایی که از یک نوع الیاف خاص هستند را با یکدیگر ست کنید . جنس لباس تاثیره زیادی در خوشپوشی شما دارد .بهتر است از لباس هایی استفاده کنید که از یک جنس باشند یا جنس آنها بهمدیگر  نزدیک باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
15 + 17 =


دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن