دکوراسیون داخلی

7 فرش ماشینی زیبا ورنگارنگ +راهنمای خرید و قیمت

فرشهای ماشینی و دستباف رینت بخش خانه های ایرانیان است .

فرش یکی از مهتریین ارکان دکوراسیون منزل است . در یک دسته بندی کلی به دو دسته فرشهای ماشینی و فرشهای دستبافت تقسیم میشوند.

کشور ایران جزء برترین تولیدکنندگان انواع فرشهای ماشینی و دستبافت و انواع تابلو فرشها است.  استفاده از فرش در ایران قدمت چند هزار ساله دارد .  استفاده درست از فرش در یک محیط باعث جلوه دوبرابری محیط میشود.  فرشها را میتوان مکمل مناسب برای تمام لوازم دکوراسیون منزل دانست.

 

توصیه هایی برای خرید و استفاده بهتر از فرش در دکوراسیون خانه:

  1. در فضا های کوچک از فرش های کم نقش و نگار استفاده کنید. فرشی که برای مکان های کوچک منزل استفاده می کنید بهتر است که ساده باشد. تا حد امکان نقش و نگار کمتری در آن به کار رفته باشد . به این علت که هم باعث خستگی چشم میشود و یه شلوغی و به هم ریختگی  در ذهن افراد ایجاد می کند.
  2. زمینه فرشها برای مکان های کوچک بهتراست که روشن باشد.  از رنگ های جیغ استفاده نکنید.در کل هر چه از رنگ های روشن تر در مکان ها کوچک استفاده کنید باعث بزگتر نشان دادن فضای منزلتان میشود
  3. اندازه فرش : برای قسمت های پذیرایی و کلا همه قسمت های منزل که از مبل استفاده می کنید بهتر است اندازه فرش را طوری انتخاب کنید که پایه های مبل و صندلی بر روی آن قرار نگیرند.
  4. توجه به رنگ های دیگر لوازم منزل و انتخاب رنگی با هارمونی مناسب برای فرش میتواند خانه ی شما را جذاب تر کند.
  5. بهتر است برای مکان های پر رفت آمد فرشها ی روشن استفاده نکنید.به این علت که خیلی زوود کثیف میشوند .
  6. برای امروزی جلوه دادن منزل خود بهتر است ابعاد فرشی که  انتخاب میکنید کوچک تر از محیط باشد. در اطراف آن از موکت اسفاده کنید.این کار باعث جلوه بیشتر فرشهای شما میشود.

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
26 − 1 =


دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن